Wyniki pierwszego konkursu planszówkowego

Marcin Niebudek

Nareszcie nadszedł ten dzień, kiedy możemy ogłosić wyniki naszej zabawy z grami planszowymi dla dzieci. Otrzymaliśmy 36 odpowiedzi, wśród nich znalazły się 24 poprawne i kompletne! Bardzo się cieszymy i mamy nadzieję, że szukanie gier sprawiło wam radość, i że poznaliście jakieś nowe tytuły :-)

Muszę powiedzieć, że obstawiałem „Magiczny Labirynt” jako grę, która sprawi najwięcej kłopotów, a tymczasem okazało się, że będą to „Nowe Zagadki Smoka Obiboka”. Niemniej musiałem odrzucać odpowiedź „Zagadki Smoka Obiboka”, bo to jednak inny zestaw, a o obydwóch pisałem na blogu (i to w jednym poście).

Ale nie myślcie, że tylko z tego powodu nie wszystkie nadesłane odpowiedzi były poprawne. Otóż tak faktycznie nie myliliście się tylko w przypadku „Pędzących żółwi”, „Loch Ness”, „Ranczo” i „Pojedynek Robotów”. W każdym z pozostałych przypadków zdarzyły się 1-2 pomyłki. Poniżej prezentuję pudełka z gier, których użyłem do stworzenia konkursowego zadania :-)

DzieciPrzyPlanszy.pl - Konkurs nr 1 - rozwiązanie

Żeby nie trzymać was dłużej w niepewności… W przeprowadzonym losowaniu, przy którym Komisję Gier i Zakładów stanowił Mateusz, a nazwisko wygranego wyciągnął z domowej miski Tomek (będąc bezstronnym bo nie umie jeszcze czytać :-)), zwycięzcą został:

Bartek Zbączyniak

Serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się (pewnie już to zrobiliśmy) mailem, żeby ustalić, którą z gier mamy zakupić i dokąd ją wysłać. Myślimy, że zabawa była ciekawa, dlatego już niedługo wystawimy was na kolejną próbę :-) Tym razem nie będą to literki, ale też coś ciekawego :D

Dziękujemy za wspólną zabawę i do następnego razu!