U nas było dzisiaj słonecznie i kolorowo

Marcin Niebudek

Szósta Planszarnia za nami! Klubodzieciarnia po raz kolejny wypełniła się fanami gier planszowych dla dzieci. Mimo, że za oknem pogoda raczej smutna, to u nas było słonecznie, a to za sprawą kolorowych i wesołych gier HABA.

Planszarnia 6 - kto pierwszy zrobi tort dla ciasteczkowego potwora?

Stoły, a nawet plac zabaw, opanowały żółte pudełka. Dzieciaki budowały wieżowce z kart, łowiły kolorowe ozdoby do potwornych tortów, zdobywały skarby wikingów, ratowały sad przed łakomym krukiem, budowały piramidy z egzotycznych zwierzaków. Wreszcie, ganiały wokół stołu dziwnie powyginane, aby nie upuścić żadnego z tańczących jajeczek. Tylko dzwonków w serowej twierdzy nie było tak dobrze słychać w tym wesołym hałasie, ale komu to przeszkadzało ;-)?

Po raz drugi rozlosowaliśmy wśród uczestników grę. Tym razem była to dwuosobowa wersja „Zwierzak na zwierzaku”, którą zwycięzca Maciek będzie mógł przetestować na swoich rodzicach :-) Za to nasz Tomek krążył po Klubodzieciarni, pocieszając pozostałych uczestników słodkimi krówkami, kryjącymi się w tajemniczej torbie HABA.

Planszarnia 6 - Gra w ogordzie

Planszarnia 6 - Tańczące jajeczka

Planszarnia 6 - Loteryjka i jej zwycięzca

Serdecznie dziękujemy firmie EduKids, dystrybutorowi gier HABA w Polsce, za umożliwienie realizacji tego spotkania! Uczestnicy już zamówili sobie kilka tytułów, które koniecznie muszą wrócić na następną Planszarnię :-)

HABA

Więcej zdjęć z wydarzenia na naszym profilu na Facebooku.