dzieciprzyplanszy.pl

Blog tematyczny o grach dla dzieci i rodzicielstwie.

Prezent dla niemowlaka – na co zwrócić uwagę?

Prezent dla niemowlaka – na co zwrócić uwagę?

Poszukiwanie odpowiedniego prezentu dla niemowlaka wydaje się być łatwe, teoretycznie mamy do wyboru tysiące produktów. Gdy jednak stajemy przed takim wyborem, bardzo często nie mamy pojęcia na co się zdecydować, zwłaszcza, gdy sami nie mamy dzieci i pewnego doświadczenia. Z pewnością udogodnieniem jest to, że tak małe dziecko nie będzie grymasić i nie musimy martwić się, czy trafimy w jego gust. Ale z pewnością chcielibyśmy trafić w gust rodziców malucha. Wybierając się zatem w odwiedziny do rodziców i maleństwa warto jest zapytać wprost, co rodzice najchętniej widzieliby w roli upominku.

Jaki podarunek wybrać dla maleństwa?

Prezenty dla niemowląt i dzieci w ogóle muszą się cechować przede wszystkim bezpieczeństwem. Bardzo ważne są estetyka wykonania, dobra jakość i wartość, jaką dany produkt sobą przedstawia, ale musi być to przede wszystkim artykuł bezpieczny, posiadający wszystkie niezbędne atesty i będący odpowiednio dostosowany do wieku dziecka. Dla dzieci warto jest wybierać produkty tworzone z możliwie największej ilości naturalnych materiałów, choć oczywiście wiele zabawek jest i z ważnych powodów będzie plastikowe, to warto stawiać także na zabawki tworzone z drewna, drewniane klocki, puzzle, książeczki obrazkowe dla maleństwa czy akcesoria do spania, na przykład pościel z dobrej jakości bawełny czy ochraniacz do łóżeczka. Wybierając taki produkt, zwłaszcza ten tworzony ręcznie, możemy mieć pewność, że kupujemy wartościowy i przydatny upominek.

niemowle prezent

Dlaczego warto zdecydować się na produkty handmade?

Ogromną zaletą artykułów tworzonych ręcznie jest ich unikatowość, staranność wykonania i oryginalne wzornictwo. Wszystkie te cechy są szczególnie ważne przy wyborze prezentów dla naszych bliskich, świeżo upieczonych rodziców, a także maluszków. Artykuły handmade z Artyferia.pl to gwarancja wysokiej jakości użytych materiałów, pieczołowitości wykonania, a także niecodziennego charakteru. Tak wybrany podarunek będzie nie tylko przyjemny, przydatny, ale także cieszący oko i wyróżniający się ogromną trwałością. W przeciwieństwie do marketowych produktów, które wyglądają zupełnie tak samo, zabawki i akcesoria tworzone metodą rzemieślniczą, przykuwają uwagę i cechują się naprawdę piękną estetyką wykonania. Te detale, kolory, nieoczywiste łączenia faktur i materiałów – tego nie znajdziesz w sklepach sieciowych.

Pościel lub ochraniacz do łóżeczka, które dzieci będą uwielbiać

Na podarunek warto jest wybierać nie tylko zabawki, choć te dla dziecka pełnią ważną rolę, ale także akcesoria codzienne, jak pieluszki, pościele czy ochraniacz do łóżeczka. Te dostępne na Artyferia.pl będą pięknym dodatkiem do dziecięcego pokoiku, nadadzą mu wspaniałego, lekkiego charakteru i stworzą delikatną, błoga atmosferę. Stawiając w ty wypadku na rękodzieło artystyczne, mamy pewność, że powstały one ze świetnej jakości materiałów, będą nie tylko miłe w dotyku, ale także bezpieczne i odpowiednie dla maluszka. Szyty ręcznie ochraniacz do łóżeczka nie tylko nada miejscu do spania charakteru, ale ochroni maleństwo przed uderzeniem się, gdy gwałtownie się przewróci na drugą stronę.

Udostępnij