Planszomaniaków coraz więcej!

Marcin Niebudek

W ostatnią niedzielę, 10 marca, odbyła się czwarta Planszarnia, czyli nasze spotkanie z planszówkami dla dzieci, które organizujemy dzięki gościnności zaprzyjaźnionej Klubodzieciarni. Na pierwsze spotkanie przyszliśmy my z naszym Tomkiem i jego kolega z przedszkola wraz z mamą. Za to frekwencja wczorajszego popołudnia przerosła nasze oczekiwania :-)

Planszarnia 4 - Wszystkie stoły obstawione

Pięć minut przed czwartą, będąc tuż za rogiem, niedaleko Klubodzieciarni, odebrałem telefon i usłyszałem – „Marcin, gdzie jesteście, bo ludzie już czekają…”. Gdy dotarliśmy z torbą planszówek, zastaliśmy na miejscu kawiarnię ze wszystkimi stolikami zajętymi przez rodziny z dziećmi gotowe do gry! Ale fajnie!

Planszarnia 4 - Klubodzieciarnia pękała w szwach

W ruch poszły prawie wszystkie gry, które ze sobą zabraliśmy. Momentami ratowały nas też zbiory Klubodzieciarni. Szczególne pozdrowienia przesyłamy dla rodzinki, która z uśmiechami na ustach rozsiadła się na podłodze i w ruch puściła bombę z „Tik Tak Buum Junior” :-) Z resztą stolik, który zwykle gości domek dla lalek także został szybko przejęty.

Planszarnia 4 - Ostatkami sił jeszcze Toy Story

Ledwo nadążaliśmy z tłumaczeniem reguł, ale mamy nadzieję, że wszyscy opuścili Planszarnię zadowoleni. Dziękujemy wam serdecznie za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkanie. Szczegóły ogłosimy wkrótce. Tym razem trzeba będzie chyba zabrać dwie torby z grami :-)

Planszówki są strasznie zaraźliwe i w tym przypadku to bardzo dobra wiadomość!
Do zobaczenia w kwietniu!