Trzeci konkurs planszówkowy

Marcin Niebudek

Nadszedł kolejny konkurs. Tym razem znowu zmagać się będziecie z literkami. Narobiło się nam nowych tytułów gier dla dzieci. Postarajcie się je teraz rozpoznać. Wystarczy tylko poszperać w nowościach. Choć i w starszych grach znajdzie się coś dobrego.

Zasady są proste
  1. Polub nasz profil na Facebooku.
  2. Podaj pełne nazwy gier, których pudełek użyliśmy do zmontowania hasła „Nasz Konkurs” (poniżej).
  3. Odpowiedzi wyślij e-mailem na adres info [at] dzieciprzyplanszy.pl (patrz stopka strony) do dnia 27 września 2013 (piątek).
  4. Nie zapomnij podać w mailu imienia, nazwiska i nazwy do swojego profilu na Facebooku

Uwaga Pamiętajcie, żeby odpowiedzi przesyłać mailem, a nie pisać w komentarzach, ani na Facebooku, inaczej ułatwicie zadanie innym :-). Aha, jeszcze jedno – nie udostępniamy tych maili nikomu, nie dopisujemy do żadnych subskrypcji i takie tam. Użyjemy ich tylko do kontaktu z wami w sprawach tego konkursu.

Hasło do rozpracowania

literki

Nagroda

Wśród wszystkich uczestników, którzy do 27 września 2013 prześlą prawidłowe odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma od nas jedną, wybraną przez siebie grę z nowej serii wydawnictwa Egmont „Dobra gra, w dobrej cenie„. Grę zakupimy i wyślemy jak tylko wyjdzie (mamy nadzieję, że do końca konkursu będą już dostępne w sklepach). No chyba że ktoś chce inną grę z tej serii, która już jest dostępna.

Udanego przekopywania internetu i poznawania planszówek dla dzieci!