Pierwszy konkurs planszówkowy!

Marcin Niebudek

Nadszedł czas na nasz pierwszy i miejmy nadzieję, że nie ostatni, konkurs z planszówkami dla dzieci! Postanowiliśmy nakłonić was do poznania kilku gier planszowych, które lubimy, a inspiracją stało się pytanie jakie kiedyś Pan Wojtek Chuchla zamieścił w „WC Konkursie” na łamach Świata Gier Planszowych.

Zasady są proste
  1. Polub nasz profil na Facebooku.
  2. Podaj pełne nazwy gier, których pudełek użyliśmy do zmontowania hasła „Planszarnia” (poniżej).
  3. Napisz krótko co to jest „Planszarnia”.
  4. Odpowiedzi wyślij e-mailem na adres info [at] dzieciprzyplanszy.pl (patrz stopka strony) do dnia 21 kwietnia 2013 (niedziela).
  5. Nie zapomnij podać w mailu imienia, nazwiska i nazwy do swojego profilu na Facebooku

Uwaga Pamiętajcie, żeby odpowiedzi przesyłać mailem, a nie pisać w komentarzach, ani na Facebooku, inaczej ułatwicie zadanie innym :-). Acha, jeszcze jedno – nie udostępniamy tych maili nikomu, nie dopisujemy do żadnych subskrypcji i takie tam. Użyjemy ich tylko do kontaktu z wami w sprawach tego konkursu.

Hasło do rozpracowania

DzieciPrzyPlanszy.pl - Konkurs nr 1

Nagroda

Wśród wszystkich uczestników, którzy do 21 kwietnia 2013 prześlą prawidłowe odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma od nas jedną, wybraną przez siebie grę z nowej serii wydawnictwa Egmont „Dobra gra, w dobrej cenie„. Grę zakupimy i wyślemy jak tylko wyjdzie (mamy nadzieję, że do końca konkursu będą już dostępne w sklepach).

Nagroda w pierwszym konkursie

Jeśli okaże się, że tylko jedna osoba odpowie prawidłowo, to wygrywa bez losowania. Jeśli nikt nie poda wszystkich poprawnych odpowiedzi, to grę wylosujemy wśród osób, które podadzą najwięcej poprawnych. Wyniki ogłosimy do czwartku 25-tego kwietnia.

Udanego przekopywania internetu i poznawania planszówek dla dzieci!