Drugi konkurs planszówkowy

Marcin Niebudek

Czas na kolejne wyzwanie planszówkowe, chociaż i tym razem nie o plansze chodzi :-). Tym razem poznajemy się z fantastycznymi kostkami jakie można spotkać w grach planszowych. Kostki w dzisiejszych grach dla dzieci są na tyle ciekawe, że poświęciliśmy im nawet pierwszą Planszarnię i zawsze mamy jakąś z nich ze sobą podczas kolejnych spotkań.

Zasady są proste
  1. Polub nasz profil na Facebooku (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś).
  2. Udostępnij na swoim profilu na Facebooku wpis z konkursem.
  3. Podaj nazwy gier (numer – nazwa gry), z których wyjęliśmy kostki do naszego nowego zadania (poniżej).
  4. Odpowiedzi wyślij e-mailem na adres info [at] dzieciprzyplanszy.pl (patrz stopka strony) do:

12 maja 2013 (niedziela)

Uwaga Pamiętajcie, żeby odpowiedzi przesyłać mailem, a nie pisać w komentarzach, ani na Facebooku, inaczej ułatwicie zadanie innym :-). Acha, jeszcze jedno – nie udostępniamy tych maili nikomu, nie dopisujemy do żadnych subskrypcji i takie tam. Użyjemy ich tylko do kontaktu z wami w sprawach tego konkursu.

Zadanie do rozpracowania

DzieciPrzyPlanszy.pl - drugi konkurs planszówkowy

Nagroda

Wśród wszystkich uczestników, którzy do 12 maja 2013 (niedziela) prześlą najwięcej prawidłowych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma od nas jedną, wybraną przez siebie grę z nowej serii wydawnictwa Egmont „Dobra gra, w dobrej cenie„.

Jeśli okaże się, że tylko jedna osoba odpowie prawidłowo, albo udzieli najwięcej prawidłowych odpowiedzi, to wygrywa bez losowania. Wyniki ogłosimy w poniedziałek 13 maja 2013.

Udanego przekopywania internetu i dowiadywania się, które gry dla dzieci mają takie fajne kostki!